Co nas wyróżnia?


Jesteśmy firmą, która powstała już w 2003 roku, systemami inteligentnych budynków zajmujemy się już od 10 lat, mamy największe doświadczenie na rynku.

Nasz system współpracuje z dowolnym osprzętem ściennym (wyłączniki, przełączniki) w twoim ulubionym kształcie i kolorze.

KEMEA pozwala na pełną integrację z systemami alarmowymi dowolnych firm, my nie narzucamy klientowi niczego.

System KEMEA jako jedyny na rynku posiada wbudowany moduł sztucznej inteligencji umożliwiający „nauczenie się” dynamiki budynku. Dzięki temu zapewniamy prawdziwy komfort cieplny. Nasze autorskie rozwiązania pozwalają na precyzyjne sterowanie systemami grzewczymi, także w układach ogrzewania podłogowego.

Urządzenia KEMEA jako jedne z nielicznych mają wbudowane systemy ograniczenia zużycia energii elektrycznej. Dzięki temu system „nie pożera” oszczędności klienta. Nasz system jest zgodny z założeniami klasy energetycznej A++.

W systemach KEMEA to klient decyduje o wyglądzie wizualizacji na panelach sterujących (tabletach, telefonach). Pracując wspólnie z klientem przygotowujemy system wizualizacji dokładnie taki, jakiego klient oczekuje. Gorąco zachęcamy do obejrzenia przykładowych wizualizacji.

Wdrożyliśmy dla Państwa najnowocześniejsze metody zarządzania układami oświetlenia LED. Tylko system KEMEA pozwala na tak łatwe i proste sterowanie jasnością i kolorem świateł w domu. Dzięki zastosowaniu różnych scen świetlnych, pomieszczenia nabierają nowego charakteru.