System

ARANŻACJE ŚWIETLNE

Czym jest wieczór we dwoje bez właściwej muzyki i oświetlenia? Tylko z systemami KEMEA zmieniasz aranżację świetlną pokoju jednym kliknięciem. Zobacz jakie to proste.

Wstajesz w nocy i oślepia Cię zbyt mocne światło? To już przeszłość. KEMEA o ciebie zadba i dla twojego komfortu automatycznie włączy odpowiednio przytłumione oświetlenie.

KOMFORT CIEPLNY

Męczy Cię już ciągłe kręcenia termostatami przy grzejnikach? Dobrze, że jest KEMEA, która zrobi to za Ciebie. Dzięki najnowocześniejszym algorytmom sterowania ogrzewaniem, uzyskasz komfort cieplny o jakim marzyłeś i to w sposób najbardziej ekonomiczny.

Masz ogrzewanie podłogowe, instalator powiedział Ci, że tym ogrzewaniem nie można sterować w sposób inteligentny? Nic bardziej mylnego, instalator nie słyszał o systemie KEMEA. Dzięki zastosowaniu algorytmów uczenia się maszynowego, nie dość, że system będzie utrzymywał temperaturę na określonym poziomie, to zrobi to oszczędzając energię.

Zrobiliście przyjęcie, bawicie się ze znajomymi, a tu nagle robi się zimno. System KEMEA na to nie pozwoli. Włączasz tryb PARTY i już wiadomo, że dzisiejszej nocy nikt nie śpi. Nocne ograniczenie temperatury nie zostanie włączone, a układy wentylacji popracują mocniej.

ROLETY

Znowu wieczorem zapomniałeś zamknąć rolety, wścibska sąsiadka cały wieczór siedziała w oknie? System sterujący roletami KEMEA automatyczne je zamknie dla twojej wygody. Nie musisz programować kiedy i o której godzinie. System jest inteligentny i sam dobierze odpowiednia porę uwzględniając warunki oświetleniowe. Sąsiadka będzie musiała zmienić obiekt zainteresowania, przez twoje okna już nic nie zobaczy.

Porwał się silny wiatr, a Ciebie nie ma w domu. Kto pozamyka rolety? O nic się nie martw, przecież jest KEMEA. Przy zbyt silnym wietrze system pozamyka rolety aby chronić twoje okna przed zniszczeniem.

WENTYLACJA

Irytuje Cię ciągłe włączanie i wyłączanie nadmuchów i wentylacji? Pozwól to zrobić systemowi KEMEA. Ty w tym czasie możesz obejrzeć ulubiony serial lub poczytać książkę. Nie marnuj własnego czasu.

NAWADNIANIE

Jesteś miłośnikiem roślin, masz ogród? Koniecznie zaprzyjaźnij się z systemem KEMA. System nawadniania KEMEA zadba o twoje ukochane roślinki. Automatycznie będzie je nawadniał, nawet wtedy gdy Ciebie nie będzie w domu. Zrobi to również w nocy, kiedy śpisz.

BRAMY GARAŻOWE I WJAZDOWE